Наркологічна допомога: доступність та ефективність


Якщо вам необхідна наркологічна допомога, тоді в спеціалізованому центрі в Черкасах ви можете отримати необхідні послуги. Вони надаються кваліфікованим лікарем-наркологом, що гарантує ефективний результат – повне позбавлення від залежності без виникнення рецидивів.

вирішити проблеми з алкоголізмом

Особливості наркологічної допомоги

Перед зверненням до клініки, ви можете оцінити, які переваги в галузі наркології можна отримати:

  • комплексний підхід – фахівець розробляє багатоетапний лікувальний план, який включає детоксикацію, прийом медикаментозних засобів, психологічну терапію;
  • ефективність – послуги надаються наркологом-психіатром вищої категорії Іриною Гапіною, яка має 30 років лікарського стажу;
  • доступність – звернутися по допомогу може кожна людина або родичі того, хто зіткнувся із залежністю;
  • індивідуальне лікування – терапевтичний підхід підбирається з урахуванням стадії хвороби, стану здоров’я та інших характеристик.

Спеціаліст займається лікуванням широкого спектра залежностей – сюди входять алкоголізм, наркоманія та лудоманія (ігроманія). Ефективний підхід розробляється незалежно від того, на які спиртні напої або заборонені речовини “підсіла” людина. Досвід допомагає повертати до нормального життя залежних від марихуани, кокаїну, “солей”, амфетамінів, міцних алкогольних напоїв та іншого.

Як проходить лікування алкоголізму

Необхідна приватна наркологічна допомога при розвитку залежності від алкогольних напоїв. У цьому випадку людина регулярно споживає надмірні дози алкоголю, що планомірно знищує її організм, змінює психіку. Лікування включає такі дії:

  • консультація із залежною людиною для оцінки її фізичного і психічного стану;
  • проведення детоксикації організму – постановка крапельниць або приймання медикаментів для виведення токсичних речовин;
  • кодування – внутрішньовенне або підшкірне введення компонентів, які несумісні з алкоголем, що викликає в людини побічні ефекти під час його вживання;
  • психотерапевтична допомога – індивідуальне спілкування з лікарем-наркологом, а також відвідування груп анонімних алкоголіків для комунікації з такими ж залежними людьми, які змогли змінити життя.

Звернення до нарколога необхідне при формуванні стабільної пристрасті до вживання алкоголю . У цьому випадку людина не зможе здолати хворобу самостійно і потребує сторонньої допомоги фахівця. Навіть вживання кількох келихів вина щодня – це вже дзвіночок, який не можна ігнорувати, адже залежність починається з малих дозувань.

хто такий нарколог

Як проходить лікування наркоманії

Наркоманія – страшна залежність, яка потребує невідкладної наркологічної допомоги. Поки не пізно, необхідно звернутися до фахівця, адже вживання наркотиків загрожує передозуванням і летальним результатом. Наркотична залежність не є вироком, якщо вчасно зреагувати, а за справу візьметься кваліфікований лікар-нарколог.

Як пацієнти можуть отримати консультування нарколога – просто звернувшись до наркологічного центру. Пацієнтам гарантується анонімність і відповідальне ставлення до їхньої ситуації. Спеціаліст не збирається засуджувати залежного – його головна мета полягає в тому, щоб допомогти людині подолати спокуси і повернутися до повноцінного життя. У ньому головними цінностями стануть сім’я, стосунки, здоров’я та престижна робота, а не пошук чергової дози наркотику.

гапіна ірина лікар

Автор статті:


Ірина Гапіна – лікар психіатр-нарколог

Гапіна Ірина Олександрівна

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії,
психічних розладів.

Українa м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 31, приватна клініка

Тел:.. +38 (093)148-62-26
Тел:.. +38 (098)225-05-78
Viber: +38 (098)225-05-78
Whatsapp: +38 (098)225-05-78

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з умовами використання та підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних.
До скорого!
Ууупс! Щось пішло не так. Оновіть сторінку.
Закрити