Ігроманія?
На фото дівчина обіймає хлопця, який вилікувався від ігрової залежності
На фото щаслива лікар потискає руку пацієнтові, який вилікувався.
Азартні ігри?

Лікування ігроманії

Запишіться на консультацію та отримайте анонімну допомогу від нашого фахівця

Наші переваги

Лікування лудоманії (ігроманії) та комп'ютерної залежності.
Висока
кваліфікація
Комплексний
підхід
Багаторічний
досвід
Гарантія
анонімності
Консультація

ЛІКАР ПСИХІАТР-НАРКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ ГАПІНА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Робота з проблемами
 • Лікування ігроманії.
 • Позбавлення потягу до азартних ігор.
Підходи та техніки
 • Аналітична психотерапія;
 • Гештальт терапія;
 • Гуманістична психотерапія;
 • Когнітивна психотерапія;
 • Поведінкова психотерапія;
 • Психоаналіз;
 • Транзактний аналіз;
 • Позитивна психотерапія;
 • Сімейна психотерапія;
 • Діагностика та психофармакотерапія психічних розладів;
Гапіна Ірина Олександрівна
Гапіна Ірина Олександрівна
 • Консультація «Шлюб та сім'я» – 11 років.
 • ЧОПТД КЗ ЧОР — лікар психіатр-нарколог по даний час.
 • Практика 13 років лікування ігроманії.
 • Загальний стаж - 30 років.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Освіта

Вінницький медичний університет ім.М.І.Пирогова, інтернатура з психіатрії, кваліфікація - лікар психіатр-нарколог. Вінницький медичний університет ім.М.І.Пирогова, факультет удосконалення лікарів, цикл — «Психотерапія у клініці алкоголізму.

Свідоцтво про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з психіатрії №39 від 18.04.2016, видане атестаційною комісією при Управлінні охорони здоров'я у Черкаській облдержадміністрації

Свідоцтво про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з наркології №422 від 27.11.2020

Відділіть для ігор лише невелике місце в житті- це відкриє вам можливість жити....

Лікування ігроманії

Як виникає ігрова залежність?

Формування ігрової залежності засноване на частково неусвідомлюваних прагненнях, потребах: людина прагне уникнути реальності і прийняти бажану роль. У процесі гри людина відволікається від неприємних проблем і гра сприймається як приємне проведення часу, настає розслаблення, знімається емоційне напруження, гравець відволікається від неприємних проблем.

Якщо у вас або у вашої близької людини ігрова залежність або непереборний потяг до азартних ігор, правильне рішення в ситуації, що склалася - звернутися до лікаря-психіатра, в силах якого допомогти позбавитися від неї.

30
років стажу
250
пацієнтів за 2022 рік
100%
Гарантія анонімності

Вплив ігроманії на людину

Комп'ютерні ігри можуть бути цікавим проведенням часу, але важливо знати міру, інакше...
Потрібна допомога, але ви не знаєте, з чого розпочати розмову? Залишіть контактний номер телефону – і наш лікар передзвонить Вам найближчим часом
Надіслати повідомлення

Психологічні причини ігроманії:

Почуття самотності

Людина — соціальна, тому не дивно, що самотня людина прагне змінити своє життя і позбутися самотності чи компенсувати відсутність вражень та відчуттів. Гра - захоплюючий процес, який допомагає зануритися в ілюзорний світ, в якому немає смутку та проблем. Гра - це свого роду комунікація, тому людина щоразу повертається до гри.

Почуття незадоволеності

Якщо людина не задоволена своїм життям, то вона почувається нещасною, що не може тривати довго. Невдоволена реальним життям, людина шукає шляхи компенсації і приходить до гри. Стати переможцем у грі, особливо комп'ютерній, набагато легше, ніж у реальному житті, де знизити рівень складності неможливо. Чим успішніша людина в грі, тим більша компенсація реальних невдач, і тим більше людина хоче повернутися до гри.

Бажання великого виграшу

Азартна гра така, що по-справжньому виграє лише один. Більшість взагалі не грають "по-великому", але відчуття легкого прибутку змушує їх грати знову і знову. Крім того, організм людини влаштований так, що навіть найменша перемога призводить до викиду адреналіну і дофаміну, а тому, перемігши один раз, людина хоче знову випробувати прилив гормонів і пережити приємні відчуття.

Схильність до залежностей

Як правило, ігроманія пов'язана з іншими залежностями, такими як куріння, алкоголізм і навіть наркоманія. Справа в тому, що деякі люди генетично та фізіологічно схильні до “наркоманії” у тій чи іншій формі. Але генетичні та фізіологічні фактори вкрай рідко є визначальними.

Залишились питання? Зв'яжіться з нами та отримайте вичерпні відповіді.
Надіслати повідомлення

Лікування ігроманії

1
Обговорення
Пацієнт повинен дійти розуміння та прийняття наявності психологічної та фізичної залежності, і дати особисту згоду на лікування.
Навчання
Ігроман вчиться володіти собою, керувати емоціями, боротися зі стресами, виховувати силу волі.
2
Це піктограма перекресленого червоного кола, в середині якого ігровий джойстик
3
Повернення цінностей
Повернення пацієнта до усвідомлення життєвих цінностей (самоосвіти, проведення часу з сім'єю та друзями).
Психотерапевтична допомога
Діагностика психологічного аспекту ігрової залежності.
Замовити дзвінок
4
Це піктограма перекресленого червоного кола, в середині якого ігровий джойстик
5
Майбутнє
Грамотна побудова наступних терапевтичних дій, щоб уникнути відновлення проблеми.
Щасливе життя
Щаслива, незалежна людина, яка не підкоряється нав'язливим бажанням.
Лікування ігроманії
6
Це піктограма перекресленого червоного кола, в середині якого ігровий джойстик

Ознаки ігроманії:

На фото металевий ланцюг зі ланками
1
Залучення
Постійна залученість, збільшення часу, що проводиться у грі;
2
Інтереси
Зміна кола інтересів, витіснення колишніх мотивацій, постійні думки про гру, переважання в уяві ситуацій, пов'язаних з ігровими комбінаціями;
3
Втрата контролю
«Втрата контролю», що виражається в нездатності припинити гру як після великого виграшу, так і після постійних програшів;
4
Дискомфорт
Стан психологічного дискомфорту, роздратування, занепокоєння. Такий стан за певними ознаками нагадує стан наркоманів, він супроводжується головним болем, порушенням сну, занепокоєнням, зниженим настроєм, порушенням концентрації уваги;
5
Частий ризик
Характерне поступове збільшення частоти участі у грі, прагнення до все більш високого ризику;
6
Ігровий "драйв"
Періодично виникають стани напруги, вседолаюче прагнення знайти можливість участі в азартній грі;
7
Невміння сказати "Ні!"
Прийнявши рішення припинити гру, коли виникає нехай і мала спокуса пограти ( це може бути зустріч із друзями по грі, розмова на цю тему, поряд гральний заклад, тощо) ігрова залежність відновлюється.

Відгуки пацієнтів

Відгуки - найкраще свідчення професіоналізму лікаря!
 • (Переведено Google) Спасибо за помощь!
  (Оригинал)
  Дякую за допомогу!

 • Дуже дякую за професійність та тактичність Ірині Олександрівні. Відразу розібралася в проблемі та допомогла швидко знайти вихід. Цим самим повернула до нормального життя та нового етапу. Дуже вдячна, рекомендую!!!!!))))

  Владислава
  • Владислава ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Доброго вечора🙂 Дякую вам, за сьогоднішній теплий прийом, ви хороший психоаналітик, і працівник в свої сфері...

  Сергій
  • Сергій ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Хотіла вам подякувати, висловити свої щирі ємоції. Ви допомогли мені побачити світ іншими фарбами та насолоджуватись кожному дню. Також допомогли себе полюбити, дякую за вашу роботу!)

  Настя
  • Настя ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Щира подяка лікарю – Ірині Олександрівні. Була в неї два рази. Вона відразу назначила терапію, яка стала допомагати. Але при самовільному порушенні пацієнтом прийому ліків стався криз. Дякую, що вона прийняла вдруге, підкоректувала лікування. Зразу відчулося покращення самопочуття. Чудово, що є такі чуйні і професійні лікарі! Я рада, що потрапила до Ірини Олександрівни, рекомендую!

  Наталія
  • Наталія ⭐⭐⭐⭐⭐
 • После курса из 5ти детокс капельниц, я стал чувствовать себя гораздо лучше: появилась энергия, выровнялся эмоциональный фон, пропали покраснения на коже и нормализовался сон. Благодаря увлекательным беседам с Ириной, во-время сеансов терапии, я осознал всю тяжесть влияния пагубных привычек на своё будущее и окончательно решил оставаться в своём, теперь уже хорошем, состоянии!

  Владимир Александрович
  • Владимир Александрович ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Дуже приємна, щира, не байдужа до чужих проблем людина. А головне майстер своєї справи, яких зараз мало. Допомогла мені повернути сон. Дуже дякую!!!!!!!!

 • У моего дяди были большие проблемы с алкоголизмом. Его жена не выдержала и бросила его. Решать эту проблему пришлось моей маме. Алкоголизм - это ужасная проблема. Дядя проходил лечение у Ирины Александровны. Уже прошло больше полугода с момента начала лечения алкоголизма. Пока дядя держится. Конечно тревожит главный вопрос, на долго ли?! Но даже эти полгода уже огромный "глоток чистого воздуха".

 • Хочу ещё раз выразить от души ОГРОМНОЕ СПАСИБО ГАПИНОЙ ИРИНЕ АЛЕКСАНДРОВНЕ!!! Очень благодарна ей за сына!!! Прошел почти год, как я обращалась к ней за помощью. Сейчас у моего сына в жизни все наладилось. Ирина Александровна помогла ему понять, что в жизни самое главное, помогла сохранить его семью. Он работает, наладились отношения с детьми и женой. Советую всем у кого в семье есть проблемы у родных или близких людей с наркоманией или алкоголизмом, ОБРАЩАЙТЕСЬ К ИРИНЕ АЛЕКСАНДРОВНЕ!!! ОНА ЛУЧШИЙ ВРАЧ И ПРОФЕССИОНАЛ СВОЕГО ДЕЛА И ВООБЩЕ ЧЕЛОВЕК- ДУША!!!

 • Профессионал и хороший человек,очень приятный в общении специалист,рекомендую!

 • (Переведено Google) Так сложилось, что обращались к Ирине Александровне. Искренне благодарны за помощь и квалифицированный подход к решению проблемы.
  (Оригинал)
  Так склалось, що звертались до Ірини Олександрівни. Щиро вдячні за допомогу та кваліфікований підхід до вирішення проблеми.

 • Ирина отличный специалист! С душой подходит к своей работе и клиентам! Рекомендую, если хотите чтобы вам помогли в вашей проблеме быстро и надёжно!

 • Приятное сотрудничество было с Ириной Александровной. Умело создаёт уютную и комфортную атмосферу, внимательно выслушивая и понимая. Её отношенение помогает расслабиться и довериться. Очень благодарна за такой подход и положительный результат.

 • Огромное спасибо Ирине Александровне! Её методика уникальна. На протяжении двух лет лечения болезни родственника с помощью других методик, уверенна, что сейчас результат будет положительным и надолго! Рекомендации по работе над собой и саморазвитию уже применяются. Жизнь наполняется красками с каждым часом. Очень приятный собеседник. Очень благодарна за лечение.

 • Меня зовут Александр, два месяца назад я столкнулся с такой проблемой как тревога, страхи за свое здоровье,я не одноразово вызывал в такие моменты скорую и диагнозы не подтвердил ни один врач, но тревога не пропадала .Я обратился к Ирине Александровне за помощью поскольку не понимал что происходит со мной.После нашей терапии спустя буквально 6-8дней как и говорила психотерапевт я полностью избавился от постоянной тревоги.Сейчас меня ничего не тревожит сон и физическая активность стали на свои места я перестал зацикливаться на своих ощущениях и придуманых болезнях.Очень благодарен за помощь в моей ситуации ,понимания и дельные советы .Очень рад что обратился именно к Ирине Александровне и получил профессиональную помощь.

Читати все

Стадії формування ігрової залежності

Підготовча стадія

У людини з'являється сприйнятливість до потягу до азартних ігор. Тобто сам потяг ще не виникає, але з'являється сприйнятливість до такого потягу, яка формується за рахунок наступних психологічних рис особистості – занижена самооцінка, нетерпимість до відмов, нетерпимість до критики чи несхвалення вчинків, імпульсивність, підвищена тривожність, глибока депресія, нетерпимість до розчарування з потребою в негайному його усуненні за рахунок задоволення, відчуття власної могутності, схильність до ірраціонального мислення, високий рівень активності, бажання активно діяти, збуджений стан, схильність до ризикованих вчинків.

Стадія виграшу

Людина починає грати і, через потяг до азартних ігор, залучається до гри, буквально "прикипає" до неї душею. У людини з'являється віра у власну успішність, заснована на частих виграшах, як дрібних, так і великих. На цій стадії людина буквально поглинена грою, вона не бачить мінусів та небезпек, які несе з собою участь в іграх, а насолоджується лише хибними відчуттями власної значущості, могутності та успішності, які дають виграші.

Стадія програшу

Людина повністю йде в гру, вона стає центром її життя, решта (сім'я, робота і т.д.) здається неважливим. З'являється замкнене коло: почати гру - програти - залізти в борги - на якийсь час сховатися - знову почати грати, сподіваючись відігратися, і т.д. Коло постійно повторюється, причому в міру прогресування захворювання цикли гра-програш повторюються дедалі частіше. На стадії програшів людина усвідомлює свою недугу, намагається силою волі контролювати потяг до гри, намагаючись припинити грати, проте це не виходить.

Стадія розчарування та розпачу

На цій стадії відбувається повна руйнація життя людини через її постійну гру, борги, нестабільний емоційний стан, брехню. Часто людина на стадії розчарування та розпачу починає вживати алкоголь чи наркотики, у неї з'являється відчуття безвиході та часті зриви. Весь особистий час ігромана акцентовано на грі.

Стадія безнадійності

На цій стадії людина втрачає навіть надію на виграш, але все одно продовжує грати без будь-якої мети, просто заради участі в самому процесі гри.

Залишились питання? Зв'яжіться з нами та отримайте вичерпні відповіді.
Надіслати повідомлення

Корисне та цікаве

Роль знань має величезне значення в нашому житті. Вони допомагають жити здоровим, щасливим життям. Що більше людина знає, то більше вона захищена.
 • irinagapina0578irinagapina0578
 • Лют 03, 2024

Кодування від алкоголізму: огляд і порівняння з іншими методами лікування

Однією з ефективних методик лікування алкогольної залежності є кодування від алкоголю. Воно ґрунтується на впливі на центральну нервову систему людини певних препаратів, унаслідок чого формується стійка відраза до спиртних напоїв

Читати далі

 • irinagapina0578irinagapina0578
 • Лют 03, 2024

Наркологічна допомога: доступність та ефективність

Якщо вам необхідна наркологічна допомога, тоді в спеціалізованому центрі в Черкасах ви можете отримати необхідні послуги. Вони надаються кваліфікованим лікарем-наркологом, що гарантує ефективний результат – повне позбавлення від залежності без виникнення рецидивів

Читати далі

 • irinagapina0578irinagapina0578
 • Лют 03, 2024

Коли необхідна допомога нарколога: ознаки до лікування

Звернутися по допомогу до нарколога необхідно в ситуаціях, коли людина стикається з алкогольною залежністю. Хвороба стрімко прогресує і пацієнт не в змозі боротися з нею самостійно

Читати далі

Читати усі

Гапіна Ірина Олександрівна

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії,
психічних розладів.

Українa м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 31, приватна клініка

Тел:.. +38 (093)148-62-26
Тел:.. +38 (098)225-05-78
Viber: +38 (098)225-05-78
Whatsapp: +38 (098)225-05-78

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з умовами використання та підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних.
До скорого!
Ууупс! Щось пішло не так. Оновіть сторінку.
Закрити