Ефективне лікування алкоголізму в Черкасах

Алкоголізм — це серйозна багатофакторна патологія, яку викликає систематичне вживання спиртного. Захворювання швидко переходить в хронічну форму і вражає як фізіологічний, так і емоційний стан людини. Через це лікування алкоголізму сильно ускладнюється, бо в більшості випадків залежні геть-чисто відмовляються визнавати серйозність захворювання і не визнають необхідності лікування.

Щоб провести ефективне лікування алкоголізму в Черкасах звертайтесь до профільного спеціаліста нашої клініки — психіатра-нарколога Гапиної Ірини Олександрівни. Великий досвід, індивідуальний підхід та сучасні методики лікування алкоголізму забезпечають якісний результат та допоможуть залежній людині пройти шлях до повного одужання.

Етапи лікування від алкоголізму

У нашій клініці у Черкасах терапевтичний курс лікування від алкоголізму складається з трьох обов’язкових етапів:

 1. Діагностика проблеми. Щоб підібрати максимально ефективний план лікування від алкоголізму спеціалісту необхідно вивчити поточний стан пацієнта, встановити причини розвитку недуги. Також важливо оцінити загальний стан здоров’я пацієнта на тлі алкогольної залежності та визначитися з відповідними видами терапії.
 2. Очищення організму. Другим обов’язковим етапом у лікуванні від алкоголізму є детоксикація. Це найбільш важкий етап, тому що від нього залежить позбавлення організму від шкідливих токсинів і продуктів розпаду алкоголю. Детоксикація проводиться за допомогою спеціально підібраних препаратів.
 3. Медикаментозне лікування алкоголізму. Завершальний етап терапії націлений на усунення симптоматики психологічного та соматичного характеру. Щоб досягти максимально ефективного лікування алкоголізму лікар індивідуально складає курс та підбирає ліки з урахуванням фізіологічних особливостей організму, тривалості залежності та її стадії.
Лечение от алкоголизма Черкассы

Важливість очищення організму

Потрібно розуміти, що від детоксу — очищення організму від продуктів розпаду психоактивних речовин, залежить ефективність подальшого лікування від алкоголізму. Це свого роду фундамент, на якому базується вся подальша терапія. До того ж, детоксикація стабілізує та приводить у норму функціональність усіх органів та систем організму.

Крім виведення залишків алкоголю, детокс передбачає введення в організм зміцнювальних та поживних препаратів. Щоб досягти максимального ефекту і домогтися не просто стійкої ремісії, а позбавлення згубної алкогольної залежності, в нашій клініці використовуються гепатопротектори і мікси вітамін в терапевтичному дозуванні. Також у процесі лікування від алкоголізму пацієнту прописують діуретики та препарати, які підтримуватимуть роботу нервової та серцево-судинної системи, органів дихання.

У нашій схемі лікування від алкоголізму функціональна детоксикація забезпечує:

 • очищення крові, органів та систем організму від метаболітів;
 • загальне покращення стану, зміцнення імунної системи;
 • відновлення нормальної функціональності організму;
 • активізацію метаболізму;
 • нормалізацію роботи нервової системи

Для зручності пацієнтів, процес детоксикації в ході лікування від алкоголізму в Черкасах може проводитись у домашніх умовах. Для цього ми надаємо послугу виїзду фахівців додому. Як правило, на виклик приїжджає лікар та фельдшер. Вони виконують усі приписи психіатра-нарколога, стежать за станом залежного, контролюють кількість уколів та крапельниць. Повторимося, що схему та тривалість лікування від алкоголізму лікар-нарколог Ірина Олександрівна визначає індивідуально, відштовхуючись від поточного стану пацієнта, а саме часу та важжкості інтоксикації пацієнта.

Лечение от алкоголизма Черкассы

Зняття абстинентного синдрому та кодування залежних пацієнтів

Внаслідок тривалого прийому алкоголю у пацієнта може початися судомний синдром або алкогольний делірій, який у народі називають білою гарячкою. Але різке припинення вживання спиртного може спричинити ще більшу проблему — абстинентний синдром. Характер, а також інтенсивність та симптоматика залежать від кількості, тривалості вживання алкоголю та навіть його якості.

Купірувати алкогольну абстиненцію самотужки не можна. Це ризиковано для здоров’я та життя пацієнта. Перші ознаки проявляються так:

 • тремор або тремтіння кінцівок;
 • надмірне збудження;
 • пітливість;
 • напади нудоти та блювання;
 • неясність свідомості;
 • судоми, лихоманка;
 • прискорене серцебиття, гіпертонія.

Якщо ви помічаєте подібні симптоми у людини, яка потребує лікування алкоголізму, терміново викликайте додому нашого нарколога Ірину Олександрівну. Вона швидко оцінить стан залежного, надасть першу допомогу і скаже, що робити далі.

Лечение от алкоголизма Черкассы

У клініці лікування від алкоголізму в Черкасах зняття абстинентного синдрому проводиться таким чином:

 • введенням протисудомних препаратів;
 • прийомом діуретиків;
 • введення спазмолітиків, антагоністів кальцію тощо.

Також у нашому центрі можна провести медикаментозне кодування від алкогольної залежності. Воно полягає у введенні внутрішньом’язового препарату, який блокує алкогольдегідрогеназу — особливий фермент печінки, що розщеплює алкоголь на абсолютно нешкідливі продукти.

Якщо вам необхідне якісне лікування від алкоголізму в Черкасах — чекаємо на консультації в клініці. Записатись можна попередньо за телефонами, вказаними на сайті, або залишивши заявку для зворотного зв’язку. Анонімність гарантуємо.

Гапіна Ірина Олександрівна

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії,
психічних розладів.

Українa м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 31, приватна клініка

Тел:.. +38 (093)148-62-26
Тел:.. +38 (098)225-05-78
Viber: +38 (098)225-05-78
Whatsapp: +38 (098)225-05-78

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з умовами використання та підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних.
До скорого!
Ууупс! Щось пішло не так. Оновіть сторінку.
Закрити