Лікування
На фото лікар із записами опитує пацієнта, що сидить навпроти за столом. Між ними стіл, на якому стоїть склянка з водою та лежать окуляри
На фото демонстрація лікування - вплив препарату, що лікує, на мозок пацієнта. Мозок схематично зображений безліччю гвинтиків і шестерень
Консультація

Психіатр

Запишіться на консультацію психіатра та отримайте анонімну допомогу

Наші переваги

Лікар-психіатр Гапіна Ірина Олександрівна займається лікуванням психічних патологій, але може консультувати і психічно здорових людей.
Професіоналізм
психіатра
Комплексний
підхід
Багаторічний
досвід
Гарантія
анонімності
Консультація

ЛІКАР-ПСИХІАТР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ ГАПІНА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Лікування
 • Тривожного розладу.
 • Розладу адаптації.
 • Маячних розладів, психозів.
 • Галюцинозу.
 • Емоційної лабільності.
 • Шизофренії, депресії, ДКР, панічних розладів.
 • МДП, біполярного розладу, ПТСР, деменції.
Використовувані підходи та техніки
 • Аналітична психотерапія;
 • Гештальт терапія;
 • Гуманістична психотерапія;
 • Когнітивна психотерапія;
 • Поведінкова психотерапія;
 • Психоаналіз;
 • Транзактний аналіз;
 • Позитивна психотерапія;
 • Сімейна психотерапія;
Гапіна Ірина Олександрівна
Досвід психіатричної практики
 • Консультація «Шлюб та сім'я» – 11 років.
 • ЧОПТД КЗ ЧОР — лікар-психіатр по даний час.
 • Загальний стаж - 30 років.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Освіта

Вінницький медичний університет ім.М.І.Пирогова, інтернатура з психіатрії, кваліфікація - лікар психіатр-нарколог. Вінницький медичний університет ім.М.І.Пирогова, факультет удосконалення лікарів, цикл — «Психотерапія у клініці алкоголізму.

Свідоцтво про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з психіатрії №39 від 18.04.2016, видане атестаційною комісією при Управлінні охорони здоров'я у Черкаській облдержадміністрації

Свідоцтво про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з наркології №422 від 27.11.2020

Психічний розлад - не вирок, у всіх проблем Є РІШЕННЯ!

Лікування

Психічні розлади. Факти

Кожна восьма людина у світі живе з психічним розладом. І, найчастіше, вони супроводжуються значними порушеннями мислення або поведінки

Є безліч різних типів психічних розладів. На щастя, існують ефективні способи профілактики та лікування.

Усвідомлення всієї серйозності цих захворювань призводить до правильного рішення - звернутися до лікаря психіатра, в силах якого допомогти в боротьбі з психічним розладом.

30
років стажу
250
пацієнтів за 2022 рік
100%
Гарантія анонімності

Деякі факти

1
Тривожний розлад
це психічний розлад, за якого спостерігається стан загальної тривоги, що не минає. На відміну від короткочасного стресу, який, наприклад, може бути пов'язаний із виступом на публіці, захворювання триває впродовж кількох місяців і більше.
Біполярний розлад
У 2019 р. на біполярний розлад страждало 40 млн осіб. У людей з таким розладом чергуються маніакальні та депресивні симптоми. Під час депресивного епізоду погіршується настрій (настає смуток, проявляється дратівливість), а також втрачається інтерес до будь-яких занять упродовж більшої частини дня, і так щодня або практично щодня.
2
Це іконка, що символізує здоров'я мозку. На ній мозок і баночка з ліками
3
Шизофренія
Шизофренія змінює ваші думки, почуття та дії. Симптоми також можуть з’являтися і зникати. Стан може розвиватися повільно. Перші ознаки може бути важко визначити, оскільки вони часто розвиваються у віці від 16 до 30 років. Коли хвороба в самому розпалі і симптоми серйозні, людина з шизофренією не може визначити, чи певні ідеї та уявлення, які вона має, є реальними чи ні. З віком це трапляється рідше.
Посттравматичні стресові розлади (ПТСР)
ПТСР особливо поширені в країнах, зачеплених військовими конфліктами, і можуть бути наслідком присутності людини в особливо небезпечній для життя ситуації.
Замовити дзвінок
4
Це іконка сумного чоловічка, у якого сплутані думки
5
Депресія
У 2019 р. на депресію страждало 280 млн осіб, включно з 23 млн дітей і підлітків. Депресія - не просто поганий настрій. При депресії сильно погіршується настрій (людина схильна до смутку, дратівлива), втрачається інтерес до будь-яких занять протягом більшої частини дня, практично щодня. Триває такий стан від двох тижнів поспіль.
Тривожні розлади
У 2019 р. на тривожні розлади страждало 301 млн осіб. При ТР присутнє відчуття сильного страху і занепокоєння. Симптоми мають досить серйозний характер і призводять до суттєвих функціональних порушень.
Поверни собі життя
6
Дві руки лікаря дбайливо підтримують мозок (символ збереження мозкового здоров'я)

Факти про деменцію

На фото металевий ланцюг зі ланками
1
Деменція
Це захворювання, за якого відбувається порушення пам'яті аж до повної втрати, порушення мислення, поведінки та здатності виконувати звичні дії.
2
Група ризику
Вражає, здебільшого, літніх людей, але вона не є нормальним станом старіння.
3
Статистика
У всьому світі налічується близько 50 мільйонів людей із деменцією, і щороку відбувається майже 10 мільйонів нових випадків захворювання.
4
Причина
Хвороба Альцгеймера є найпоширенішою причиною деменції - на неї припадає 60-70% усіх випадків.
5
Інвалідність
Деменція - одна з основних причин інвалідності та залежності серед літніх людей у всьому світі.
6
Наслідки
Деменція чинить фізичний, психологічний, соціальний та економічний вплив не тільки на людей, які страждають на неї, а й на тих, хто здійснює догляд за ними, на їхні сім'ї.
7
Тривалість життя
Середня тривалість життя після встановлення діагнозу "деменція" становить вісім років.

Відгуки пацієнтів

Відгуки - найкраще свідчення професіоналізму лікаря!
 • (Переведено Google) Спасибо за помощь!
  (Оригинал)
  Дякую за допомогу!

 • Дуже дякую за професійність та тактичність Ірині Олександрівні. Відразу розібралася в проблемі та допомогла швидко знайти вихід. Цим самим повернула до нормального життя та нового етапу. Дуже вдячна, рекомендую!!!!!))))

  Владислава
  • Владислава ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Доброго вечора🙂 Дякую вам, за сьогоднішній теплий прийом, ви хороший психоаналітик, і працівник в свої сфері...

  Сергій
  • Сергій ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Хотіла вам подякувати, висловити свої щирі ємоції. Ви допомогли мені побачити світ іншими фарбами та насолоджуватись кожному дню. Також допомогли себе полюбити, дякую за вашу роботу!)

  Настя
  • Настя ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Щира подяка лікарю – Ірині Олександрівні. Була в неї два рази. Вона відразу назначила терапію, яка стала допомагати. Але при самовільному порушенні пацієнтом прийому ліків стався криз. Дякую, що вона прийняла вдруге, підкоректувала лікування. Зразу відчулося покращення самопочуття. Чудово, що є такі чуйні і професійні лікарі! Я рада, що потрапила до Ірини Олександрівни, рекомендую!

  Наталія
  • Наталія ⭐⭐⭐⭐⭐
 • После курса из 5ти детокс капельниц, я стал чувствовать себя гораздо лучше: появилась энергия, выровнялся эмоциональный фон, пропали покраснения на коже и нормализовался сон. Благодаря увлекательным беседам с Ириной, во-время сеансов терапии, я осознал всю тяжесть влияния пагубных привычек на своё будущее и окончательно решил оставаться в своём, теперь уже хорошем, состоянии!

  Владимир Александрович
  • Владимир Александрович ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Дуже приємна, щира, не байдужа до чужих проблем людина. А головне майстер своєї справи, яких зараз мало. Допомогла мені повернути сон. Дуже дякую!!!!!!!!

 • У моего дяди были большие проблемы с алкоголизмом. Его жена не выдержала и бросила его. Решать эту проблему пришлось моей маме. Алкоголизм - это ужасная проблема. Дядя проходил лечение у Ирины Александровны. Уже прошло больше полугода с момента начала лечения алкоголизма. Пока дядя держится. Конечно тревожит главный вопрос, на долго ли?! Но даже эти полгода уже огромный "глоток чистого воздуха".

 • Хочу ещё раз выразить от души ОГРОМНОЕ СПАСИБО ГАПИНОЙ ИРИНЕ АЛЕКСАНДРОВНЕ!!! Очень благодарна ей за сына!!! Прошел почти год, как я обращалась к ней за помощью. Сейчас у моего сына в жизни все наладилось. Ирина Александровна помогла ему понять, что в жизни самое главное, помогла сохранить его семью. Он работает, наладились отношения с детьми и женой. Советую всем у кого в семье есть проблемы у родных или близких людей с наркоманией или алкоголизмом, ОБРАЩАЙТЕСЬ К ИРИНЕ АЛЕКСАНДРОВНЕ!!! ОНА ЛУЧШИЙ ВРАЧ И ПРОФЕССИОНАЛ СВОЕГО ДЕЛА И ВООБЩЕ ЧЕЛОВЕК- ДУША!!!

 • Профессионал и хороший человек,очень приятный в общении специалист,рекомендую!

 • (Переведено Google) Так сложилось, что обращались к Ирине Александровне. Искренне благодарны за помощь и квалифицированный подход к решению проблемы.
  (Оригинал)
  Так склалось, що звертались до Ірини Олександрівни. Щиро вдячні за допомогу та кваліфікований підхід до вирішення проблеми.

 • Ирина отличный специалист! С душой подходит к своей работе и клиентам! Рекомендую, если хотите чтобы вам помогли в вашей проблеме быстро и надёжно!

 • Приятное сотрудничество было с Ириной Александровной. Умело создаёт уютную и комфортную атмосферу, внимательно выслушивая и понимая. Её отношенение помогает расслабиться и довериться. Очень благодарна за такой подход и положительный результат.

 • Огромное спасибо Ирине Александровне! Её методика уникальна. На протяжении двух лет лечения болезни родственника с помощью других методик, уверенна, что сейчас результат будет положительным и надолго! Рекомендации по работе над собой и саморазвитию уже применяются. Жизнь наполняется красками с каждым часом. Очень приятный собеседник. Очень благодарна за лечение.

 • Меня зовут Александр, два месяца назад я столкнулся с такой проблемой как тревога, страхи за свое здоровье,я не одноразово вызывал в такие моменты скорую и диагнозы не подтвердил ни один врач, но тревога не пропадала .Я обратился к Ирине Александровне за помощью поскольку не понимал что происходит со мной.После нашей терапии спустя буквально 6-8дней как и говорила психотерапевт я полностью избавился от постоянной тревоги.Сейчас меня ничего не тревожит сон и физическая активность стали на свои места я перестал зацикливаться на своих ощущениях и придуманых болезнях.Очень благодарен за помощь в моей ситуации ,понимания и дельные советы .Очень рад что обратился именно к Ирине Александровне и получил профессиональную помощь.

Читати все

Особливості форм прояву психічних розладів:

Приступоподібний перебіг

Нападоподібний перебіг хвороби характеризується наявністю інтервалів здорового мислення, за якими відбувається порушення. Інтервали можуть мати різну тривалість, а напади - різну інтенсивність.

Безперервний перебіг

Безперервний перебіг супроводжується постійним посиленням і ускладненням симптомів.

Змішаний перебіг

Змішаний перебіг - найскладніша для діагностики форма. Вона характеризується наявністю змішаних фаз прояву захворювання. Фази можуть бути представлені афективними та афективно-бредовими розладами.

Залишились питання? Зв'яжіться з нами та отримайте вичерпні відповіді.
Надіслати повідомлення

Корисне та цікаве

Роль знань має величезне значення в нашому житті. Вони допомагають жити здоровим, щасливим життям. Що більше людина знає, то більше вона захищена.
 • irinagapina0578irinagapina0578
 • Лют 03, 2024

Кодування від алкоголізму: огляд і порівняння з іншими методами лікування

Однією з ефективних методик лікування алкогольної залежності є кодування від алкоголю. Воно ґрунтується на впливі на центральну нервову систему людини певних препаратів, унаслідок чого формується стійка відраза до спиртних напоїв

Читати далі

 • irinagapina0578irinagapina0578
 • Лют 03, 2024

Наркологічна допомога: доступність та ефективність

Якщо вам необхідна наркологічна допомога, тоді в спеціалізованому центрі в Черкасах ви можете отримати необхідні послуги. Вони надаються кваліфікованим лікарем-наркологом, що гарантує ефективний результат – повне позбавлення від залежності без виникнення рецидивів

Читати далі

 • irinagapina0578irinagapina0578
 • Лют 03, 2024

Коли необхідна допомога нарколога: ознаки до лікування

Звернутися по допомогу до нарколога необхідно в ситуаціях, коли людина стикається з алкогольною залежністю. Хвороба стрімко прогресує і пацієнт не в змозі боротися з нею самостійно

Читати далі

Читати усі

Гапіна Ірина Олександрівна

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії,
психічних розладів.

Українa м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 31, приватна клініка

Тел:.. +38 (093)148-62-26
Тел:.. +38 (098)225-05-78
Viber: +38 (098)225-05-78
Whatsapp: +38 (098)225-05-78

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з умовами використання та підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних.
До скорого!
Ууупс! Щось пішло не так. Оновіть сторінку.
Закрити