Лікування
На фото лікар із записами опитує пацієнта, що сидить навпроти за столом. Між ними стіл, на якому стоїть склянка з водою та лежать окуляри
На фото демонстрація лікування - вплив препарату, що лікує, на мозок пацієнта. Мозок схематично зображений безліччю гвинтиків і шестерень
Консультація

Психіатр Черкаси

Запишіться на консультацію психіатра та отримайте анонімну допомогу

Наші переваги

Лікар-психіатр Гапіна Ірина Олександрівна займається лікуванням психічних патологій, але може консультувати і психічно здорових людей.
Професіоналізм
психіатра
Комплексний
підхід
Гарантія
анонімності
Багаторічний
досвід
Консультація
психіатра

ЛІКАР-ПСИХІАТР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ ГАПІНА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Лікування
 • Тривожного розладу.
 • Розладу адаптації.
 • Маячних розладів, психозів.
 • Галюцинозу.
 • Емоційної лабільності.
 • Шизофренії, депресії, ДКР, панічних розладів.
 • МДП, біполярного розладу, ПТСР, деменції.
Використовувані підходи та техніки
 • Аналітична психотерапія;
 • Гештальт терапія;
 • Гуманістична психотерапія;
 • Когнітивна психотерапія;
 • Поведінкова психотерапія;
 • Психоаналіз;
 • Транзактний аналіз;
 • Позитивна психотерапія;
 • Сімейна психотерапія;
Гапіна Ірина Олександрівна
Досвід психіатричної практики
 • Консультація «Шлюб та сім'я» – 11 років.
 • ЧОПТД КЗ ЧОР — лікар-психіатр по даний час.
 • Загальний стаж - 30 років.
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
ПСИХІАТРА

Освіта

Вінницький медичний університет ім.Н.І.Пирогова, інтернатура з психіатрії, кваліфікація – лікар психіатр- нарколог. Вінницький медичний університет ім.М.І.Пирогова, факультет удосконалення лікарів, цикл - "Психотерапія в клініці алкоголізму, наркоманії та токсикоманії".

Свідоцтво про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з психіатрії №39 від 18.04.2016, видане атестаційною комісією при Управлінні охорони здоров'я в Черкаській облдержадміністрації

Свідоцтво про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії з наркології №422 від 27.11.2020

Психічний розлад - не вирок, у всіх проблем є рішення!

Лікування

Психічні розлади. Факти

Кожна восьма людина у світі живе з психічним розладом. І, найчастіше, вони супроводжуються значними порушеннями мислення або поведінки

Є безліч різних типів психічних розладів. На щастя, існують ефективні способи профілактики та лікування.

Усвідомлення всієї серйозності цих захворювань призводить до правильного рішення - звернутися до лікаря психіатра, в силах якого допомогти в боротьбі з психічним розладом.

30
років стажу
250
пацієнтів за 2022 рік
100%
Гарантія анонімності

Деякі факти

1
Тривожний розлад
це психічний розлад, за якого спостерігається стан загальної тривоги, що не минає. На відміну від короткочасного стресу, який, наприклад, може бути пов'язаний із виступом на публіці, захворювання триває впродовж кількох місяців і більше.
Біполярний розлад
У 2019 р. на біполярний розлад страждало 40 млн осіб. У людей з таким розладом чергуються маніакальні та депресивні симптоми. Під час депресивного епізоду погіршується настрій (настає смуток, проявляється дратівливість), а також втрачається інтерес до будь-яких занять упродовж більшої частини дня, і так щодня або практично щодня.
2
Це іконка, що символізує здоров'я мозку. На ній мозок і баночка з ліками .
Це іконка сумного чоловічка, у якого сплутані думки
3
Шизофренія
Шизофренія змінює ваші думки, почуття та дії. Симптоми також можуть з’являтися і зникати. Стан може розвиватися повільно. Перші ознаки може бути важко визначити, оскільки вони часто розвиваються у віці від 16 до 30 років. Коли хвороба в самому розпалі і симптоми серйозні, людина з шизофренією не може визначити, чи певні ідеї та уявлення, які вона має, є реальними чи ні. З віком це трапляється рідше.
Посттравматичні стресові розлади (ПТСР)
ПТСР особливо поширені в країнах, зачеплених військовими конфліктами, і можуть бути наслідком присутності людини в особливо небезпечній для життя ситуації.
Замовити дзвінок
4
Дві руки лікаря дбайливо підтримують мозок (символ збереження мозкового здоров'я)
5
Депресія
У 2019 р. на депресію страждало 280 млн осіб, включно з 23 млн дітей і підлітків. Депресія - не просто поганий настрій. При депресії сильно погіршується настрій (людина схильна до смутку, дратівлива), втрачається інтерес до будь-яких занять протягом більшої частини дня, практично щодня. Триває такий стан від двох тижнів поспіль.
Тривожні розлади
У 2019 р. на тривожні розлади страждало 301 млн осіб. При ТР присутнє відчуття сильного страху і занепокоєння. Симптоми мають досить серйозний характер і призводять до суттєвих функціональних порушень.
Поверни собі життя
6

Факти про деменцію

На фото металевий ланцюг із ланками
1
Деменція
Це захворювання, за якого відбувається порушення пам'яті аж до повної втрати, порушення мислення, поведінки та здатності виконувати звичні дії.
2
Група ризику
Вражає, здебільшого, літніх людей, але вона не є нормальним станом старіння.
3
Статистика
У всьому світі налічується близько 50 мільйонів людей із деменцією, і щороку відбувається майже 10 мільйонів нових випадків захворювання.
4
Причина
Хвороба Альцгеймера є найпоширенішою причиною деменції - на неї припадає 60-70% усіх випадків.
5
Інвалідність
Деменція - одна з основних причин інвалідності та залежності серед літніх людей у всьому світі.
6
Наслідки
Деменція чинить фізичний, психологічний, соціальний та економічний вплив не тільки на людей, які страждають на неї, а й на тих, хто здійснює догляд за ними, на їхні сім'ї.
7
Тривалість життя
Середня тривалість життя після встановлення діагнозу "деменція" становить вісім років.

Відгуки пацієнтів

Відгуки - найкраще свідчення професіоналізму лікаря!
 • Дуже приємна, щира, не байдужа до чужих проблем людина. А головне майстер своєї справи, яких зараз мало. Допомогла мені повернути сон. Дуже дякую!!!!!!!!

 • Хочется выразить глубокую благодарность Гапиной Ирине Александровне. Профессионал высшего класса гармонично сочетается в ней с чуткостью, внимательностью и искренним желанием помочь пациенту. В любое время очень толково и подробно может проконсультировать по любому вопросу, касающемуся заболевания.

 • Хочу ещё раз выразить от души ОГРОМНОЕ СПАСИБО ГАПИНОЙ ИРИНЕ АЛЕКСАНДРОВНЕ!!! Очень благодарна ей за сына!!! Прошел почти год, как я обращалась к ней за помощью. Сейчас у моего сына в жизни все наладилось. Ирина Александровна помогла ему понять, что в жизни самое главное, помогла сохранить его семью. Он работает, наладились отношения с детьми и женой. Советую всем у кого в семье есть проблемы у родных или близких людей с наркоманией или алкоголизмом, ОБРАЩАЙТЕСЬ К ИРИНЕ АЛЕКСАНДРОВНЕ!!! ОНА ЛУЧШИЙ ВРАЧ И ПРОФЕССИОНАЛ СВОЕГО ДЕЛА И ВООБЩЕ ЧЕЛОВЕК- ДУША!!!

 • Приятное сотрудничество было с Ириной Александровной. Умело создаёт уютную и комфортную атмосферу, внимательно выслушивая и понимая. Её отношенение помогает расслабиться и довериться. Очень благодарна за такой подход и положительный результат.

 • Благодарна Ирине Александровне за приватную встречу. Видение моей ситуации опытным врачом, нужные слова и рекомендации помогли мне посмотреть на себя и мою ситуацию под другим углом. Без кардинальных мер я налаживаю свою жизнь. Как результат, у меня сегодня День рождения. И встречаю я его в бокалом парного молока!) Без сопротивления. Добровольно. С удовольствием.

 • Огромное спасибо Ирине Александровне! Её методика уникальна. На протяжении двух лет лечения болезни родственника с помощью других методик, уверенна, что сейчас результат будет положительным и надолго! Рекомендации по работе над собой и саморазвитию уже применяются. Жизнь наполняется красками с каждым часом. Очень приятный собеседник. Очень благодарна за лечение.

 • Очень благодарна Ирине Александровне за помощь моему сыну. До этого полгода лечились, ездили по врачам и все без результатно(( Ирина Александровна назначила правильное лечение и моему сыну сразу стало легче. Сейчас у него все ок, благодаря Ирине Александровне.

 • Настоящий мастер своего дела! Гапина Ирина Александровна не только высококвалифицированный специалист с индивидуальным подходом к пациенту, но и отзывчивый, приятный человек! Очень благодарна за помощь и поддержку!

 • В моей жизни был трудный период. Я не понимала, что со мной происходит: тревога, страхи, грусть и одновременно ничто не предвещает беды. Самостоятельная работа над собой лишь временно облегчала моё состояние, а дальше снова по кругу... Обратилась к Ирине Александровне за помощью. Началась огромная работа. С каждой встречей терапии, как буд-то пазлы складывались, я уже понимала что со мной и почему происходит, и самое главное, я знаю что с этим делать! Благодарю, Ирина Александровна, за ваш не лёгкий труд! Спасибо, я снова радуюсь жизни!

 • Обратилась к Ирине Александровне по поводу болезни мамы 78 лет, страхи, галлюцинации на фоне болезни Паркинсона. Назначила лечение, препараты помогают снять симптомы, ушли страхи, стала спать. Доктор постоянно интересуется состоянием, созваниваемся, корректирует лечение. Спасибо за помощь, в такой сложной ситуации!

 • Ирина Александровна большой профессионал. Если вы готовы решать проблему - она вам поможет без лишних колебаний. Более того человек проявляет участие, небезразлична. Сейчас это большая редкость.

 • Очень благодарны Ирине Александровне за помощь! Настоящий профессионал своего дела. Быстро и эффективно решила проблему. Очень приятный и позитивный человек

 • Очень признателен Ирине Александровне за плодотворную беседу и начало лечения! Врач определила методы блокирования зависимости и лечения, дала рекомендации по работе над собой и саморазвитию. К работе уже приступил. Уверен, что мое заболевание перейдет в стадию устойчивой ремиссии.

 • У моего дяди были большие проблемы с алкоголизмом. Его жена не выдержала и бросила его. Решать эту проблему пришлось моей маме. Алкоголизм - это ужасная проблема. Дядя проходил лечение у Ирины Александровны. Уже прошло больше полугода с момента начала лечения алкоголизма. Пока дядя держится. Конечно тревожит главный вопрос, на долго ли?! Но даже эти полгода уже огромный "глоток чистого воздуха".

 • Доктор Ирина Александровна замечательный специалист и отзывчивый человек. Реально помогла в решении проблемы. Ирина Александровна, спасибо вам огромное!

 • Ирина отличный специалист! С душой подходит к своей работе и клиентам! Рекомендую, если хотите чтобы вам помогли в вашей проблеме быстро и надёжно!

 • Меня зовут Александр, два месяца назад я столкнулся с такой проблемой как тревога, страхи за свое здоровье,я не одноразово вызывал в такие моменты скорую и диагнозы не подтвердил ни один врач, но тревога не пропадала .Я обратился к Ирине Александровне за помощью поскольку не понимал что происходит со мной.После нашей терапии спустя буквально 6-8дней как и говорила психотерапевт я полностью избавился от постоянной тревоги.Сейчас меня ничего не тревожит сон и физическая активность стали на свои места я перестал зацикливаться на своих ощущениях и придуманых болезнях.Очень благодарен за помощь в моей ситуации ,понимания и дельные советы .Очень рад что обратился именно к Ирине Александровне и получил профессиональную помощь.

 • Ирине Александровне большое спасибо. Настоящий профессионал и просто хороший человек.

 • Благодарна доктору Гапиной Ирине Александровне за своевременную профессиональную помощь, за высокий уровень эмпатии к пациенту. Спасибо Большое!

 • Ирина Александровна большой профессионал. Благодарю за помощь

 • Профессионал и хороший человек,очень приятный в общении специалист,рекомендую!

 • Спасибо большое. Компетентный человек в своей специальности!

 • (Переведено Google) Праздновали день рождения, но затянулось все надолго....думала, что умру. Но, к счастью, Ирина Александровна пришла на помощь: человек с высоким профессиональным уровнем и еще очень человечный. Очень радует тот факт, что у нас есть хорошие врачи. Благодарю Вас за помощь.

  (Оригинал)
  Святкували день народження, та затягнулось все надовго....думала, що помру. Та, на щастя, Ірина Олександрівна прийшла на допомогу: людина з високим професійним рівнем та ще дуже людяна. Дуже радує той факт, що є в нас хороші лікарі. Дякую Вам за допомогу.

 • (Переведено Google) За жизненными обстоятельствами обратились за помощью к Ирине Александровне. Информацию о клинике нашли по интернету. Очень благодарны за своевременное лечение и квалифицированную помощь. Берегите себя и своих родных!
  (Оригинал)
  За життевими обставинами звернулися за допомогою до Ірини Олександрівни. Інформацію про клініку знайшли через інтернет. Дуже вдячні за своєчасне лікування та кваліфіковану допомогу. Бережіть себе і своїх рідних!

 • (Переведено Google) Так сложилось, что обращались к Ирине Александровне. Искренне благодарны за помощь и квалифицированный подход к решению проблемы.
  (Оригинал)
  Так склалось, що звертались до Ірини Олександрівни. Щиро вдячні за допомогу та кваліфікований підхід до вирішення проблеми.

 • (Переведено Google) Вернула к жизни хорошего знакомого! Ирина Александровна отзывчивый человек и хороший специалист своего дела! Спасибо.
  (Оригинал)
  Вернула до життя хорошого знайомого!Ірина Олександрівна чуйна людина і гарний фахівець своєї справи! Дякую.

 • (Переведено Google) Прекрасный специалист, который поможет решить ваши проблемы. Рекомендую!
  (Оригинал)
  Чудовий спеціаліст, який допоможе вирішити ваші проблеми. Рекомендую!

 • (Переведено Google) Прекрасный специалист, профессионал своего дела. Рекомендую!
  (Оригинал)
  Прекрасний спеціаліст, професіонал своєї справи. Рекомендую!

 • (Переведено Google) Спасибо за помощь!
  (Оригинал)
  Дякую за допомогу!

 • Огромное спасибо!!!
  (Оригинал)
  Величезне дякую!!!

 • (Переведено Google) Спасибо за помощь!
  (Оригинал)
  Дякую за допомогу!

 • Спасибі

 • (Переведено Google) Спасибо за помощь!
  (Оригинал)
  Дякую за допомогу!

Читати все

Особливості форм прояву психічних розладів:

Приступоподібний перебіг

Нападоподібний перебіг хвороби характеризується наявністю інтервалів здорового мислення, за якими відбувається порушення. Інтервали можуть мати різну тривалість, а напади - різну інтенсивність.

Безперервний перебіг

Безперервний перебіг супроводжується постійним посиленням і ускладненням симптомів.

Змішаний перебіг

Змішаний перебіг - найскладніша для діагностики форма. Вона характеризується наявністю змішаних фаз прояву захворювання. Фази можуть бути представлені афективними та афективно-бредовими розладами.

Залишилися запитання? Зв'яжіться з нами та отримайте вичерпні відповіді.
Надіслати повідомлення

Гапіна Ірина Олександрівна

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії,
психічних розладів.

Українa м. Черкаси, вул. Благовісна, 210

Тел:.. +380 (98) 225-05-78
Viber: (098)225-05-78
Whatsapp: (098)225-05-78

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з умовами використання та підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних.
До скорого!
Ууупс! Щось пішло не так. Оновіть сторінку.
Закрити