Професійна допомога в детоксикації: як обрати відповідного фахівця


Існує ряд методів та технік, які допоможуть позбутися алкогольної залежності. Лікування та реабілітацію варто підбирати індивідуально, скориставшись послугами досвідчених психіатрів та наркологів. Але є одне, що для кожного пацієнта залишається незмінним: детоксикація при абстинентному синдромі у Черкасах.

Це процедура, яка допоможе вивести залишки алкоголю з організму та допоможе швидко реабілітуватися після отруєння токсинами. Процедура є максимально ефективною, а при грамотному застосуванні та контролі фахівця дозволить досягти максимально швидкого та тривалого результату.

Сьогодні поговоримо про те, скільки триває детоксикація від алкоголю, що являє собою медикаментозна детоксикація у Черкасах та які гарантії вона дає.

де записатись на детоксикацію

Показання для застосування детоксикації

Якщо пацієнт дуже довго вживає алкогольні напої, це незмінно призводить до отруєння організму. Насамперед страждають внутрішні органи: печінка, серце, підшлункова залоза та багато інших. Детоксикація допоможе швидко очистити організм від продуктів розпаду алкоголю, зменшивши його вплив на організм.

Симптоми та ознаки алкогольного отруєння

Для кожної людини кількість випитого алкоголю, що може призвести до отруєння організму, є дуже індивідуальною. Деякі люди, зокрема підлітки, можуть отримати інтоксикацію за мінімальної дози спиртного в крові. Симптоми отруєння можуть виявлятися індивідуально. Основними з них є:

 • нудота;
 • блювання;
 • запаморочення;
 • втрата орієнтації у просторі;
 • втрата свідомості;
 • зміна температури тіла;
 • різкі стрибки артеріального тиску.

При діагностиці перерахованих вище симптомів алкогольного отруєння потрібно відразу звернутися до лікаря. Гапіна Ірина — провідний спеціаліст не лише у Черкасах, а й у всій Україні. До неї приїжджають пацієнти з різних регіонів і завдяки грамотно підібраній терапії позбавляються проблеми з мінімальними наслідками для здоров’я.

Якщо ви хочете швидко очистити організм від алкоголю — запрошуємо записатися на прийом. Ціна на зняття детоксикації в Черкасах у нас максимально прийнятна.

Навіщо потрібне застосування детоксикації?

Тривалий прийом алкогольних напоїв може спричинити отруєння організму та проблеми у роботі більшості внутрішніх органів.

Детоксикація організму потрібна пацієнтам у випадках, якщо організм перенаситився токсинами і вже може самостійно впоратися з проблемою. Такий вид терапії дуже корисний, адже допомагає:

 • Нормалізувати метаболізм.
 • Підвищити імунітет.
 • Відновити нормальну роботу внутрішніх органів.
 • Вивести більшу частину токсинів із організму.

Детоксикація — це один із базових етапів у боротьбі з алкогольною залежністю. Коли пацієнт має дуже довгу терапію, до неї потрібно належним чином підготуватися і домогтися повного очищення організму.

детокс після алкоголю

Види детоксикації

Як же очищається організм при детоксикації у Черкасах після повної відмови від алкоголю? У світі існує кілька способів швидкого виведення продуктів розпаду спиртного:

 1. Медикаментозна чистка організму. Фахівці використовують лише перевірені препарати, які не зашкодять організму пацієнта. Серед препаратів можуть бути використані сорбенти, сольові розчини, вітамінно-мінеральні комплекси, гепатопротектори та седативні компоненти. Все це може дуже швидко та якісно очистити організм, призвести до бажаного результату, усунути дефіцит корисних речовин, забезпечити захист печінки та підшлункової залози.
 2. Апаратна детоксикація. Ультрашвидкий варіант очищення організму. Являє собою фільтрацію крові та повне очищення в стані медикаментозного сну. Такий вид детоксикації проводиться у клініці під чуйним керівництвом фахівців і є дуже дієвим, але досить складним у реалізації способом. Після процедури пацієнта виводять із медикаментозного сну і він значно легше переносить наступні симптоми.

Після детоксу алкогольно залежного у Черкасах підтримувати отриманий результат потрібно за допомогою зміни щоденного раціону, регулярних фізичних вправ (фітнес, плавання або швидка їзда на велосипеді сприяє значному потовиділенню, а разом з потом з нашого організму виходять всі токсичні речовини).

записатися на детокс

Однозначно відповісти на запитання скільки часу потрібно для відновлення печінки після алкоголю не можна. Кожен має свою ситуацію. Але одне можна сказати напевно: після пройдених процедур пацієнт починає почуватися значно краще.

Якщо ви дійшли рішення очищення свого організму, не варто зволікати. Лікар психіатр-нарколог Гапіна Ірина Олександрівна підбере процедури та методи лікування, які допоможуть саме вам. Записатися на консультацію можна за телефоном, який ви побачите на нашому сайті.

гапіна ірина лікар

Автор статті:


Ірина Гапіна – лікар психіатр-нарколог

Гапіна Ірина Олександрівна

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії,
психічних розладів.

Українa м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 31, приватна клініка

Тел:.. +38 (093)148-62-26
Тел:.. +38 (098)225-05-78
Viber: +38 (098)225-05-78
Whatsapp: +38 (098)225-05-78

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь з умовами використання та підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних.
До скорого!
Ууупс! Щось пішло не так. Оновіть сторінку.
Закрити